Ta en välbehövlig paus med denna avslappnande ögonkudde, fylld med lugnande lavendel. En eye pillow hjälper dig att varva ner och hitta tillbaka till dig själv under Savasana, eller när du behöver lugn och ro. En ögonkudde passar lika bra på yogapasset som vid en paus på soffan i hemmet. En ögonkudde är också en uppskattad gåva eller gå-bort-present.
Trigger- och massageboll i kork som kan hjälpa till att släppa på spänningar och smärta i olika muskelområden. Perfekt för axlar, nacke, rygg, bröst, fötter eller andra områden.
En underbar yogafilt att svepa om dig i Savasana. En yogafilt kan också användas perfekt som props i många olika yogapositioner eftersom den håller särskilda mått för att underlätta i yogapraktiken.
Välj ett land nedan för att visa priser och artiklar för detta land
Fyll i din e-postadress nedan så skickar vi ett mail till dig när varan finns i lager!
Här hittar du lösa fodral till halvmåneformad meditationskudde respektive bolster.
Skötselråd
Fodralet är tvättbart i maskin 30 grader. Använd ej blekningsmedel eller sköljmedel. Torktumlas endast på låg värme.
The Yoga House Sweden ABPostadress: c/o A House Östermalmsgatan 26 A, 114 26 StockholmElektronisk adress: [email protected]